FUTBOLIUKO VARŽYTUVĖS

Pateikta: 2019-05-06 (atnaujinta: 2019-05-06)

Šiemet, tradicinės ,,Futboliuko“ varžytuvės vyko jau septintąjį kartą. Organizavo  lopšelio –darželio ,,Eglutė“ mokytojos kartu su partneriais: Kretingos lopšeliu-darželiu ,,Žilvitis“ (mokytoja Vilma Balsevičienė) Kretingos sporto mokykla ir Kretingos rajono švietimo centru. Tai Lietuvos futbolo fedaracijos ilgalaikės vaikų masinio vystymo programos ,,Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ projekto ,,Futboliukas“ tęstinis renginys.

Pagrindinis tikslas – populiarinti ,,Futboliuko“ žaidimą Kretingos rajono ikimokyklinėse įstaigose. Kretingos sporto mokyklos salėje draugiškai futbolą spardė  ikimokyklinukai, iš  8 ugdymo įstaigų :

Iš lopšelių-darželių ,,Žilvitis“ - ,,Paukščiukai“ (vad.Virginija Sendravičiūtė) ir ,,Ežiukai“(vad. Vilma Balsevičienė), ,,Ąžuoliuko“-,,Drugeliai“ (vad. Kristina Kaunienė) ir ,,Nykštukai“ (vad. Agnė Stuopelienė), ,,Pasakos“-,,Drugeliai“ (vad.Jūratė Balčytienė), ,,Pasagėlės“-,,Greituoliukai -1“ ir ,,Greituoliukai-2“ (vad. Vilma Preikšaitienė) ,,Eglutės“ -  ,,Žaibukai“ ir ,,Kamuoliukai“  (vad. Inga Žiaušienė ) .Iš mokyklų-daugiafunkcinių centrų- Kartenos -,,Kartena‘ (vad. Daiva Stankaitienė), Jokūbavo A.Stulginskio-,,Stulginskiukai“ (vad. Virginija Kaunienė), ,,Peliukai“ (vad. Alma Aleksandravičienė), Baublių -,,Boružiukai‘ (vad. Liucija Pogienė) ir Kurmaičių pradinės mokyklos komandos ,,Boružiukai“ (vad. Jurgina Česnavičienė) ir ,,Zuikučiai“ (vad. Ina Česnavičienė).

Varžytuvių dalyvius maloniai nustebino ir pralinksmino varžytuvių svečiai - ,,Ryklys“(Virginija Jakienė) su  mažųjų rykliukų palyda (l-d ,,Eglutė“šokėjos) , kurie atliko nuotaikingą šokį , skirtą komandų apšilimui.

Varžytuvėms teisėjavo Kretingos sporto mokyklos futbolo treneriai:  Martynas Viluckas, Arūnas Dievinas ir ,,Minijos“ komandos žaidėjai Vilius Jakumas ir Vaidas Gedvilas.

Varžytuvėse nugalėjo ,,Futboliukas“, visos komandos gavo po siurprizą, o žaidėjai buvo apdovanoti asmeniniais medaliais, kuriuos jau ne pirmą kartą, padovanojo Kretingos rajono tarybos narė Vaida Jakumienė.

Kategorija: